Miško maudynės ir gamtos edukacijos Jūsų kolektyvui

Sveiki,

„Meilė gyvajai gamtai nulemta genetiškai, ji įrašyta į mūsų DNR. Gamtoje mums gera, nes būtent čia gyvenome didžiąją savo egzistavimo šioje planetoje dalį.

Šis artumas su gamtos pasauliu yra mūsų sveikatos pamatas. Kai esame darnoje su gamta, pradedame gyti. Mūsų nervų sistema atsinaujina, kūnas ir protas sugrįžta į optimalią būseną.

Miško maudinių praktika yra lyg tiltas, per jutimus jungiantis mus su gamtos pasauliu.“ – teigia Shinrin-yoku (miško maudynių) pradininkas, miško medicijos daktaras Quing Li.

Ieškodamos būdų kaip apsaugoti Lietuvos miškus mes atradome ir jų gydomąją galią. Tad kviečiame ir Jus atkurti ryšį su gamta, patirti ją visomis stavo juslėmis ir  taip išplėsti savo galimybes!

Su meile, Austė ir Monika

Miško maudynės – tai moksliškai pagrįsta sveikatinimo praktika

Miško maudynės –  tai nėra paprastas pasivaikščiojimas, tai lėtas buvimas miške ir maksimalus panirimas į miško atmosferą visomis juslėmis. Tai moksliškai pagrįsta sveikatinimo praktika ir kartu menas, kaip įsileisti mišką į savo kūną ir pasijusti gyvam, užmegzti ryšį su aplinka, kitais ir pačiu savimi.

Miško maudynių metu mes aktyvuojame mūsų organizmo gebėjimą sveikti ir specialiais pratimais pasineriame į miško atmosferą. Mokslo įrodyta, kad toks buvimas miške užkerta kelią daugeliui ligų, ramina, suteikia džiaugsmo bei laimės pojūtį.

Jau daugiau nei 30 metų Japonijoje ir visame pasaulyje atliekami tyrimai kaip sąmoningas buvimas miške mus gydo.

Patirk miško gydomąją galią

Edukacijos, kurios pakeis Jūsų mąstymą:

KAIP BENDRAUJA MIŠKAS

Naujausi moksliniai tyrimai apie medžių komunikaciją ir miško internetą, ko galime išmokti iš medžių tinklo ir kaip tai pritaikyti žmonių tarpusavio santykiuose, vizualinė medžiaga ir simuliaciniai žaidimai (pritaikyta vaikams ir suaugusiems)

KAIP GYDO MEDŽIAI

Apie miškų ir žaliųjų erdvių poveikį sveikatai, kaip miško aplinka mus veikia, naujausi tyrimai, įdomūs faktai, pasaulinės tendencijos, gydomieji miškai (vaikams ir suaugusiems)

BIOMIMIKRIJA – GAMTOS ĮKVĖPTI SPRENDIMAI

Kaip pasitelkiant tūkstančių metų gamtos patirtį, veikimo modelius, sistemas išspręsti kylančius šiandienos iššūkius bei vystyti santykius ir bendradarbiavimą komandose? Biomimikrija tai tvaresnės ateities kūrimas mokantis iš gamtos ekosistemų.

Grybienos tinklas

Apie mus

MONIKA PELDAVIČIŪTĖ

Miško maudynių praktikė-edukatorė, lektorė, jau daugiau nei penkerius metus vedanti miško maudynes ir edukacijas įvairiuose renginiuose, įmonėms ir bendruomenėms Lietuvoje ir ne tik. Monika taip pat dalyvauja tarptautiniuose miško terapijos kongresuose, yra miško festivalio Lietuvoje pradininkė, kuriame lankėsi miško medicinos daktaras Qing Li iš Japonijos.

„Tikiu, jog ryšys su gamta gali padėti prisiminti, kas mes esam!”

AUSTĖ JUOZAPAITYTĖ

Kraštovaizdžio dizainerė ir gamtosauginė. Gamtinių patirčių kūrėja ir miško maudynių gidė jau daugiau nei septynerius metus vedanti edukacijas ir gamtos užsiėmimus visoje Lietuvoje bei kitose šalyse, biomimikrijos ambasadorė ir gamta paremtų sprendimų kūrimo įmonėse ir organizacijose fasilitatorė. Austė šiuo metu studijuoja Gamtos ir miško terapiją Lietuvos sveiktos mokslų universitete.

„Gamtos ekosistemos yra geriausias bendruomenių formavimo pavyzdys”

Atsiliepimai

„Miškas magiška vieta – kai sustojau nuo ilgų ištvermės žygių, pamačiau… Man miške vis kildavo neapsakomas noras ieškoti, ko ieškoti negalėjau suprasti. Dabar tas jausmas dingo, nes dabar į mišką einu jame būti. Dėkoju Monikai už nuostabią dieną” – Asta („Logos Mokykla”)

Susisiekime!

Dalintis:

Daugiau:

Naujienos

Metinė 2022m. veiklos ataskaita

2022 metais tęsėme pradėtus darbus – toliau aktyviai dalyvavome nacionaliniame miškų susitarime ir miškų advokacijoje, stiprinome gamtos atstovavimą stiprindami ryšius tarp organizacijų, skleidėme žinią apie