Pasaulinis kongresas „Miškai ir jų poveikis sveikatai” kitais metais vyks Lietuvoje

MIŠKO IR ŽMOGAUS RYŠYS GYDO!

Tapkite didžiausio miškų ir sveikatos renginio Lietuvoje dalimi! 

VI Tarptautinis Kongresas „Miškai ir jų poveikis sveikatai” kitais metais Rugsėjo 18- 20 d. vyks Lietuvoje, SPA Vilnius Druskininkai. Kviečiame Jus prisidėti prie kongreso įgyvendinimo tampant pagrindiniais renginio partneriais ar rėmėjais. 

Tarptautinis kongresas „Miškai ir jų poveikis sveikatai” (International Congress “Forest and its Potential for Health”) – tai jau penktus metus vykstanti prestižinė mokslinė konferencija inicijuota Tarptautinės miško terapijos draugijos, kuriame susirenka miško medicinos, miškininkystės, biomedicinos, visuomenės sveikatos, psichoterapijos, klimatologijos, fitofarmacijos mokslininkai bei miško terapijos praktikai ir turizmo specialistai iš viso pasaulio apsikeisti naujausiais moksliniais tyrimais, kaip natūrali gamtinė aplinka ir biologinė įvairovė bei ryšys su mišku įtakoja žmonių sveikatą ir gerovę. 

Kongreso tikslas – pristatyti naujausius mokslinius tyrimus apie miškų poveikį žmonių sveikatai bei dalintis geraisiais nemedieninės miško ekonomikos pavyzdžiais bei miško terapijos pritaikymu visuomenės sveikatos ir miškų gydomojo turizmo srityse. 

Kiekvienais metais kongresas vyksta skirtingose šalyse (kongresas jau vyko Vokietijoje, Austrijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Slovėnijoje). Tarptautinės miško terapijos draugijos valdybos sprendimu kitais metais kongresas vyks Lietuvoje – rugsėjo 18-20 d. Druskininkuose. Mūsų išlikę natūralūs šalies miškai, turtingi unikalia flora ir fauna, suteikia galimybę Lietuvai užimti ypatingą vietą pasaulinėje miškų terapijos srityje ir pritaikyti gydomąsias miškų praktikas. 

Kongrese laukia trys dienos gausios mokslinių pranešimų, diskusijų grupėse, praktinių miško terapijos ir kitų gydomųjų seminarų, taip pat kontaktų užmezgimo ir kultūrinių renginių. 

Miško medicinos mokslininkai ir specialistai iš Europos, Japonijos, Korėjos, JAV, Kosta Rikos, Brazilijos ir kitų šalių vienoje vietoje dalinsis savo patirtimi, atliktais tyrimais ir įkvepiančiais pavyzdžiais kaip puoselėjant sveikus, biologine įvairove turtingus miškus ir pritaikius juos sveikatinimui galime kurti gerovės ekonomikas, prisidedančias prie žmonių laimės. 

Tarptautinė miško terapijos draugija ir asociacija “Gyvo Žalio”, kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu, Nacionaline sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija, Lietuvos kurortų asociacija, Lietuvos gamtos terapijos asociacija, Miško terapijos ir edukacijos centru kviečia prisijungti norinčius tapti kongreso partneriais-remėjais ar kitaip skirti savo laiko bei resursų prisidėti prie kongreso organizavimo. Šiuo metu yra buriamas tarptautinis mokslininkų bei organizacinis konferencijos komitetas, renkami reikalingi finansai konferencijos įgyvendinimui.

PARAMA REIKALINGA 

Mokslininkų – pranešėjų kelionės bilietams, apgyvendinimo bei maitinimo išlaidoms padengti, konferencijų salės bei aparatūros nuomai, vertimo paslaugoms, kultūrinei renginio programai, kongreso organizaciniams darbams. 

Prisidėkime prie bendro supratimo apie reikšmingą miškų poveikį mūsų sveikatai ir mūsų planetos gerovei. 

Pavadinimas: Asociacija Gyvo Žalio
Sąskaitos numeris: LT25 7300 0101 6548 8784
Bankas: Swedbank AB
Pavedimo paskirtis: Parama kongresui

Dalintis:

Daugiau:

Naujienos

Projekte „Miškas jaunimui”– žinios jaunimo darbuotojams apie gamtos poveikį sveikatai

Daugiau nei dvejus metus trukęs Erasmus+ projektas „Miškas jaunimui”, skirtas švietimo ir jaunimo darbuotojams, vasario 27 dieną pasibaigė informatyvia ir įtraukiančia konferencija Klaipėdoje, kurios metu buvo pristatyti projekto rezultatai ir metodinė medžiaga, savo žiniomis apie apie gamtos įtaką jaunimo sveikatai dalinosi miško terapeutai, kvėpavimo fiziologijos specialistai bei gydytojai. 

Naujienos

Lietuvio ir miško santykis – nematerialioji nacionalinė vertybė

Nors miško tema kalbama vis daugiau ir plačiau, ši diskusija vyko labai gražia ir svarbia proga – Gerb. archeologui ir prigimtinės kultūros tyrinėtojui Vykintui Vitkevičiui inicijavus ir kitoms organizacijoms bei bendruomenėms prisidedant, pateikta paraiška Nematerialaus kultūros paveldo sąvadui siekiant pripažinti LIETUVIO IR MIŠKO SANTYKĮ, kaip NEMATERIALIĄJĄ NACIONALINĘ VERTYBĘ.