Gamtos patirtys

Pakvieskite savo komandą į gamtą, tai puiki susitikimų salė geriausioms patirtims!

Kviečiame kartu pasinerti į gamtos patirtis, kurių metu geriau pažinsime mus supančias ekosistemas, kurios palaiko tiek žmonių, tiek planetos sveikatą ir gerovę, atkursime ryšį su mus supančią aplinka , sustiprinsime savo fizinę ir emocinę būklę bei sukursime stiprų komandos tarpusavio ryšį.

Siūlome Jums vienos ar dviejų dienų išvažiuojamąjį gamtos patyrimą įmonėms, komandoms, kolektyvams. Programą sudaro tokie patyrimai, kaip: miško maudynės, paukščių stebėjimas, grybų edukacija, refleksijos sesija prie ugnies, maistas iš gamtos, kvėpavimo ir šalčio praktikos, ekstremalus žygis pelkėmis, vandens ir pirties malonumai. 

Kodėl gamtos patyrimais grįstos programos periodiškai būtinos darbo kolektyvams? Nuotolinio, kompiuterinio ar bet kokio kito intensyvaus darbo spaudimas daugeliui darbuotojų yra sudėtingas tiek fiziškai tiek emociškai, bet kuriame darbe svarbu būti pailsėjus ir išlikti geroje fizinėje bei emocinėje būsenoje.  

Asmeninis bendravimas su gamta per juslinį suvokimą tai priešnuodis šiuolaikiniam, įtemptam gyvenimo būdui, tokia patirtis lavina kūrybiškumą ir atmintį, suteikia daugiau energijos, atnaujina smegenų ląsteles, stiprina imunitetą, gerina nuotaiką, padeda atsipalaiduoti ir jaustis visumos dalimi. 

*Patyrimus parenkame individualiai pagal grupės poreikius, regioną, galima nakvynė ir maitinimas.