Metinė 2022m. veiklos ataskaita

2022 metais tęsėme pradėtus darbus – toliau aktyviai dalyvavome nacionaliniame miškų susitarime ir miškų advokacijoje, stiprinome gamtos atstovavimą stiprindami ryšius tarp organizacijų, skleidėme žinią apie miškų politikos problemas ir nemedieninės ekonomikos naudas žiniasklaidoje.

Taip pat 2022 metais įgyvendinome 2 projektus – Adhoc aktyvių piliečių fondo remiamą „Pilietinės visuomenės gebėjimų stiprinimas ir įtraukimas į nacionalinės ir regioninės miškų politikos formavimą” ir Erasmus+ projektą „Forest Youth”, užsiėmėme nemedieninės ekonomikos – miško terapijos veiklų plėtra, sklaida bei vystymu. Aktyviai mezgėme tarptautines partnerystes ir bendradarbiavimą su užsienio ekspertais bei organizacijomis.

Šioje ataskaitoje kviečiame Jus detaliau susipažinti su mūsų 2022 metų veikla.

Finansų suvestinė

2022 metais visas asociacijos „Gyvo Žalio” įplaukas sudarė – projektų lėšos bei privačių asmenų parama.

GAUTA PARAMA IŠ VISO: 13 849, 27 Eur

Panaudota: 13 849, 27 Eur

Dėkojame visiems „Gyvo Žalio” draugams ir Contribee bei Patreon platformos rėmėjams:

Gerdai Šeirei

Sauliui Vilčinskui

Justui Markui

Viktorijai Rupšienei

Laimai ir Donatui Gulbinams ir kitiems

Pagrindiniai 2023 metų planai

Projektai

Kartu su Inovacijų biuru vykdomas Erasmus+ projektas „Forest youth”, kuriame bus kuriamas rekomendacijų vadovas jaunimo darbuotojams – kaip integruoti miško patirtis veikloje su jaunimu 

Daugiau: https://www.facebook.com/forestyouth.eu

Veikla

Regioninės ir nacionalinės miškų politikos formavimas; 

Ąžuolų konferencijos organizavimas ir apsaugos kampanijos www.nacionalinismedis.lt įgyvendinimas; 

Konsultacijos įmonėms ir bendruomenėms; 

Miško patirčių ir terapijos vystymas ir organizavimas; 

Viešinimas ir švietimas

Dalintis:

Daugiau:

Naujienos

Projekte „Miškas jaunimui”– žinios jaunimo darbuotojams apie gamtos poveikį sveikatai

Daugiau nei dvejus metus trukęs Erasmus+ projektas „Miškas jaunimui”, skirtas švietimo ir jaunimo darbuotojams, vasario 27 dieną pasibaigė informatyvia ir įtraukiančia konferencija Klaipėdoje, kurios metu buvo pristatyti projekto rezultatai ir metodinė medžiaga, savo žiniomis apie apie gamtos įtaką jaunimo sveikatai dalinosi miško terapeutai, kvėpavimo fiziologijos specialistai bei gydytojai. 

Naujienos

Lietuvio ir miško santykis – nematerialioji nacionalinė vertybė

Nors miško tema kalbama vis daugiau ir plačiau, ši diskusija vyko labai gražia ir svarbia proga – Gerb. archeologui ir prigimtinės kultūros tyrinėtojui Vykintui Vitkevičiui inicijavus ir kitoms organizacijoms bei bendruomenėms prisidedant, pateikta paraiška Nematerialaus kultūros paveldo sąvadui siekiant pripažinti LIETUVIO IR MIŠKO SANTYKĮ, kaip NEMATERIALIĄJĄ NACIONALINĘ VERTYBĘ.

Naujienos

Kongresas „Miškai ir jų poveikis sveikatai” Slovėnijoje

Rugsėjį dalyvavome tarptautiniame kongrese „Miškai ir jų poveikis sveikatai”, kuris vyko Slovėnijoje. Į kongresą susirinko miškininkystės, biomedicinos, klimatologijos, fitofarmacijos mokslininkai, turizmo specialistai bei miško terapijos praktikai iš viso pasaulio apsikeisti naujausiais moksliniais tyrimais kaip miškų ekosistemų paslaugos prisideda prie sveikatos ir žmonių gerovės.
Tarptautinės miško terapijos draugijos valdybos sprendimu KITAIS METAIS KONGRESAS VYKS LIETUVOJE.