Gamta visada buvo žmonijos įkvėpimo ir atsinaujinimo šaltinis. Kai naršome sparčiai besivystančiame ir dažnai įtemptame verslo ir kasdienio gyvenimo pasaulyje, kaip niekad svarbu vėl susijungti su gamtos pasauliu ir išnaudoti jo gydomąją galią.
Meilė gyvajai gamtai nulemta genetiškai, ji įrašyta į mūsų DNR. Gamtoje mums gera, nes būtent čia gyvenome didžiąją savo egzistavimo šioje planetoje dalį.
Šis artumas su gamtos pasauliu yra mūsų sveikatos pamatas. Kai esame darnoje su gamta, pradedame gyti. Mūsų nervų sistema atsinaujina, kūnas ir protas sugrįžta į optimalią būseną.
Todėl kviečiame įmones, bendruomenes ir pavienius asmenis prisijungti prie mūsų į šią atradimų kelionę. Nuo seminarų ir tvarių renginių organizavimo iki įtraukiančių potyrių gamtoje – mes sukūrėme pasiūlymus kurie leis jums patirti gamtą visomis formomis ir pojūčiais.
Tvarumas, tai samprata nusakanti neigiamo žmogaus veiklos poveikio aplinkai mažinimą, tačiau savo veikloje mes siekiame daugiau – organizuojame renginius, konsultuojame ir vystome projektus kurie sukuria pridėtinę vertę, puoselėja ekosistemas ir turi teigiamą poveikį ateities kartoms.
AUSTĖ JUOZAPAITYTĖ
Kraštovaizdžio dizainerė ir gamtosaugininkė. Gamtinių patirčių kūrėja ir miško maudynių gidė jau daugiau nei septynerius metus vedanti seminarus ir gamtos užsiėmimus visoje Lietuvoje bei kitose šalyse, biomimikrijos ambasadorė ir gamta paremtų sprendimų kūrimo įmonėse ir organizacijose fasilitatorė. Austė šiuo metu taip pat studijuoja Gamtos ir miško terapiją Lietuvos sveikatos mokslų universitete.
„Gamtos ekosistemos yra geriausias bendruomenių formavimo pavyzdys”
MONIKA PELDAVIČIŪTĖ
Miško maudynių praktikė-edukatorė, lektorė, jau daugiau nei penkerius metus vedanti miško maudynes ir gamtos edukacijas įvairiuose renginiuose, įmonėms ir bendruomenėms. Monika taip pat dalyvauja tarptautiniuose miško terapijos kongresuose, yra miško festivalio Lietuvoje pradininkė, kuriame lankėsi miško medicinos daktaras Qing Li iš Japonijos.
„Tikiu, jog RYŠYS SU GAMTA gali padėti prisiminti, kas mes esam!”
Euromonitor International, UAB „Trukmė”, UAB „Ekokonsultacijos”, Anykščių rajono savivaldybė, Troškūnų vienuolynas, Kaunas 2022, Panemunės bendruomenė, LR Sveikatos ministerija, Vilniaus etninės kultūros centras, Druskininkų bendrakūrybos forumas, Vilniaus universitetas, Endobiogenikos ir integralios fiziologijos asociacija, Lietuvos architektų sąjunga.