Miško terapija

Miško maudynių praktika yra lyg tiltas, per jutimus jungiantis mus su gamtos pasauliu.

Ieškodamos būdų, kaip apsaugoti Lietuvos miškus, mes atradome jų gydomąją galią. Tad kviečiame ir Jus atkurti ryšį su gamta, patirti ją visomis savo juslėmis ir taip išplėsti savo galimybes !

Miško maudynės – tai nėra paprastas pasivaikščiojimas, tai lėtas buvimas miške ir maksimalus panirimas į miško atmosferą visomis juslėmis. Tai moksliškai pagrįsta sveikatinimo metodika ir kartu menas, kaip įsileisti mišką į savo kūną ir pasijusti gyvam, užmegzti ryšį su aplinka, kitais ir pačiu savimi.

Miško maudynių metu mes aktyvuojame mūsų organizmo gebėjimą sveikti ir specialiais pratimais pasineriame į miško atmosferą. Mokslo įrodyta, kad toks buvimas miške užkerta kelią daugeliui ligų, ramina, suteikia džiaugsmo bei laimės pojūtį.

AR ŽINAI, KAD?

„Vaikščiodami miške mes jaučiamės laimingesni dar ir todėl, kad įkvepiame dirvoje esantį komponentą – plačiai paplitusią, sveikatai nepavojingą bakteriją Mycobacterium vaccae. Kitaip tariant, dirvožemis stimuliuoja imuninę sistemą, o suaktyvinus imuninę sistemą mes jaučiamės laimingi.”

 

 

 

Patirk miško gydomąją galią!

ATVIROS miško maudynių sesijos:  

Miško maudynių sesija – trukmė 2,5 – 3val. Kaina žmogui 25eur. 

Grupinės miško maudynių sesijos:

 (įmonėms, kolektyvams) Dalyvių skaičius – nuo 5 iki 30 žmonių. Kaina sutartinė.

Dovanų kuponai – Šventės:  

Miško maudynės puiki patirtis gimtadienių ir šeimos šventėms. Galimi dovanų kuponai. 

Spaudoje ir televizijoje: