Seminarai, edukacijos, mokymai

Edukacijos, kurios pakeis jūsų mastymą:

„KAIP GYDO MEDŽIAI” Apie miškų ir žaliųjų erdvių poveikį sveikatai, kaip miško aplinka mus veikia, naujausi tyrimai, įdomūs faktai, pasaulinės tendencijos, gydomieji miškai (vaikams ir suaugusiems)

„KAIP BENDRAUJA MIŠKAS” Naujausi moksliniai tyrimai apie medžių komunikaciją ir miško internetą, ko galime išmokti iš medžių tinklo ir kaip tai pritaikyti žmonių tarpusavio santykiuose, vizualinė medžiaga ir simuliaciniai žaidimai (pritaikyta vaikams ir suaugusiems)

„BIOMIMIKRIJA – GAMTOS Įkvėpti SPRENDIMAI” Kaip pasitelkiant tūkstančių metų gamtos patirtį, veikimo modelius, sistemas išspręsti kylančius šiandienos iššūkius bei vystyti santykius ir bendradarbiavimą komandose? Biomimikrija tai tvaresnės ateities kūrimas mokantis iš gamtos ekosistemų. (vaikams ir suaugusiems)

Žaliųjų erdvių nauda ir tendencijos urbanizuotose teritorijose” 
Paskaitos metu pristatomi tyrimais pagrįsti žaliųjų erdvių poveikio sveikatai pavyzdžiai, nuo žaliųjų erdvių poveikio mūsų imuninei sistemai iki gamtinių zonų poveikio gyventojų judumui. Analizuojami visuomenės, bendruomenių poreikius tenkinančių viešųjų ir žaliųjų erdvių kūrimo ir miesto planavimo aspektai remiantis tyrimais ir užsienio pavyzdžiais. Pristatoma urbanizuotų teritorijų ir architektūrinių objektų ekonominė nauda kuriant žalesnę miesto/ projektuojamo statinio strategiją.

Miestų planavimo ir architektūros tendencijos: Klimato iššūkiams atsparūs miestai”
Šiuo laikotarpiu miestų ir pastatų atsparumas klimato pokyčiams tampa pagrindiniu uždaviniu. Paskaitos metu apžvelgiame pagrindines Lietuvai kylančias grėsmes bei pasaulines tendencijas. Pagrindinės temos: Pasauliniai, klimato pokyčiams atsparių miestų, pavyzdžiai. Vandens sistemos miestuose – jų poreikis ir įrengimas. Apsauginių žaliųjų zonų kūrimas, sveikatos apsaugą stiprinančių erdvių planavimas.
 
 

„Gamtai draugiška architektūra ir medžiagų tendencijos” Paskaitos metu pristatomi naujausi ir sėkmingiausi gamtai draugiškos architektūros pavyzdžiai, inovatyvios statybinės medžiagos,  jų poveikis aplinkai, galimas pritaikymas bei tolimesnė perspektyva. 

„Ekosisteminės paslaugos ir jų integravimas bei apsauga miestų teritorijose”  Paskaitos metu susipažinsime su pagrindinėmis ekosisteminėmis paslaugomis, kokį vaidmenį jos atlieka miestuose ir kokių architektūros ir statybos klaidų išvengti norint sustiprinti miestų ekosisteminį atsparumą.

„Gydantis miškas – vizija Lietuvai” Lietuvos miškų situacijos apžvalga, statistiniai duomenys bei reali situcija, įstatyminė bazė, grėsmės ir galimybės.

„Miškai – visuomenės sveikatai ir gerovei”  Miškų terapinis poveikis sveikatai (psichinė, fizinė vaikų ir suaugusiųjų sveikata), moksliniai tyrimai, rekreacinės galimybės ir pasaulio pavyzdžiai.