Miško maudynės Italijoje – Erasmus Plus tarptautinis projektas „Forest Youth”

Lapkričio 3-4 dienomis lankėmės Italijoje, kur turėjom unikalią galimybę pravesti miško maudynių patyrimą bei interaktyvią edukaciją-simuliaciją “Kaip bendrauja medžiai” 75 moksleiviams, taip pat turėjome susitikimą su Gubbio miestelio savivaldybės atstovais ir Forest Youth projekto partneriais.

Istorinis Gubbio miestelis ir jį juosiantis miškas yra puiki vieta miško praktikų ir edukacijų vystymui. Tačiau nors Gubbio miestelis apsuptas žalumos, deja, moksleiviai miške apsilanko tik kartą metuose. Kaip padaryti, jog edukacija ir miško patyrimas būtų įdomus jaunimui, sekite daugiau Erasmus Plus projekte Forest Youth.

Kartu su Forest Youth partneriais iš Italijos, Ispanijos ir Bulgarijos ruošiame mokymų programą ir edukacinę platformą jaunimo darbuotojams, kaip taikyti miško patirtis bei integruoti miško užsiėmimus ir švietimą savo veikloje.

Dalinamės keletą akimirkų iš Italijos ir džiaugiamės, jog moksleiviai galėjo pajausti, ką reiškia būti miško interneto dalimi, sekite daugiau naujienų Forest Youth puslapyje.

Dalintis:

Daugiau:

Naujienos

Lietuvio ir miško santykis – nematerialioji nacionalinė vertybė

Nors miško tema kalbama vis daugiau ir plačiau, ši diskusija vyko labai gražia ir svarbia proga – Gerb. archeologui ir prigimtinės kultūros tyrinėtojui Vykintui Vitkevičiui inicijavus ir kitoms organizacijoms bei bendruomenėms prisidedant, pateikta paraiška Nematerialaus kultūros paveldo sąvadui siekiant pripažinti LIETUVIO IR MIŠKO SANTYKĮ, kaip NEMATERIALIĄJĄ NACIONALINĘ VERTYBĘ.

Naujienos

Kongresas „Miškai ir jų poveikis sveikatai” Slovėnijoje

Rugsėjį dalyvavome tarptautiniame kongrese „Miškai ir jų poveikis sveikatai”, kuris vyko Slovėnijoje. Į kongresą susirinko miškininkystės, biomedicinos, klimatologijos, fitofarmacijos mokslininkai, turizmo specialistai bei miško terapijos praktikai iš viso pasaulio apsikeisti naujausiais moksliniais tyrimais kaip miškų ekosistemų paslaugos prisideda prie sveikatos ir žmonių gerovės.
Tarptautinės miško terapijos draugijos valdybos sprendimu KITAIS METAIS KONGRESAS VYKS LIETUVOJE.

Naujienos

Metinė 2022m. veiklos ataskaita

2022 metais tęsėme pradėtus darbus – toliau aktyviai dalyvavome nacionaliniame miškų susitarime ir miškų advokacijoje, stiprinome gamtos atstovavimą stiprindami ryšius tarp organizacijų, skleidėme žinią apie