Miško maudynės Italijoje – Erasmus Plus tarptautinis projektas „Forest Youth”

Lapkričio 3-4 dienomis lankėmės Italijoje, kur turėjom unikalią galimybę pravesti miško maudynių patyrimą bei interaktyvią edukaciją-simuliaciją “Kaip bendrauja medžiai” 75 moksleiviams, taip pat turėjome susitikimą su Gubbio miestelio savivaldybės atstovais ir Forest Youth projekto partneriais.

Istorinis Gubbio miestelis ir jį juosiantis miškas yra puiki vieta miško praktikų ir edukacijų vystymui. Tačiau nors Gubbio miestelis apsuptas žalumos, deja, moksleiviai miške apsilanko tik kartą metuose. Kaip padaryti, jog edukacija ir miško patyrimas būtų įdomus jaunimui, sekite daugiau Erasmus Plus projekte Forest Youth.

Kartu su Forest Youth partneriais iš Italijos, Ispanijos ir Bulgarijos ruošiame mokymų programą ir edukacinę platformą jaunimo darbuotojams, kaip taikyti miško patirtis bei integruoti miško užsiėmimus ir švietimą savo veikloje.

Dalinamės keletą akimirkų iš Italijos ir džiaugiamės, jog moksleiviai galėjo pajausti, ką reiškia būti miško interneto dalimi, sekite daugiau naujienų Forest Youth puslapyje.

Dalintis:

Daugiau:

Naujienos

Metinė 2022m. veiklos ataskaita

2022 metais tęsėme pradėtus darbus – toliau aktyviai dalyvavome nacionaliniame miškų susitarime ir miškų advokacijoje, stiprinome gamtos atstovavimą stiprindami ryšius tarp organizacijų, skleidėme žinią apie