Kuriama Lietuvos miškų vizija (KVIETIMAS dalyvauti)

Sveiki, mielieji

Kviečiame prisijungti prie miškų vizijos kūrimo!


Nors daugelis tikriausiai atostogauja ir džiaugiasi vasara, šiuo metu vyksta ilgai siektas miškų vizijos kūrimo procesas, nuspręsiantis mūsų visų miškų likimą. Informuojame, jog jau yra patvirtintos sektorinės nacionalinio miškų susitarimo grupės, kurios formuos savo pasiūlymus ir miškų vizijas.


Tai yra vienas svarbiausių etapų, kuris lems mūsų miškų ateitį ir kryptis, todėl kviečiame aktyviai įsitraukti. Lietuva – gydantys miškai, sveikatinimosi ir ekologinio turizmo, biologinės įvairovės, kūrybinių žaliųjų inovacijų centras? AR medinių pastatų gamybos ir eksporto centras? Viskas priklauso nuo mūsų.

Ypatingai reikalingas bendruomenių, gyvenančių šalia miškų įsitraukimas, visuomenės sveikatos specialistų, turizmo ir rekreacijos operatorių, miško nemedieninių išteklių naudotojų (bitininkystė, pirtininkai, uogautuojai ir grybautojai), kultūros paveldo, kraštovaizdžio, gamtos mokyklų atstovų, klimato kaitos ekspertų ir kt.


Sektorinės grupės turės užpildyti pateiktą klausimyną (darbo knygą), suformuoti savo pasiūlymus ir viziją, darbas tikriausiai vyks online, iš viso šiam etapui numatyta skirti apie 16val., pagal poreikį bus planuojami gyvi susitikimai, rugsėjo mėnesį vyks bendras forumas, kur bus pristatomi rezultatai.


Norintys dalyvauti, išsirinkite jums aktualiausią grupę ir informuokite ministeriją info@am.lt apie norą būti įtrauktiems, tai padaryti galite iki liepos 22d. (siųsdami laišką BŪTINAI pridėkite laiško kopiją ir info@gyvozalio.com) ARBA užpildykite šią registracijos formą – https://forms.gle/Z7YD1u4MjscFnV8e6

_____________________________________________________________

Laiško pvz.: Sveiki, Prašau mane (Vardas, Pavardė) įtraukti į nacionalinio miškų susitarimo sektorinės (įrašykite pavadinimą) grupės sudėtį. (Būtų gerai, jog trumpai parašytumėte, kodėl renkatės šią grupę (profesija, domėjimosi sritis ir kt.) ir jeigu atstovaujate, organizacijos ar bendruomenės pavadinimą.)

Kontaktinė informacija: (vardas pavardė, telefono numeris, el.pašto adresas)

_____________________________________________________________

SEKTORINIŲ GRUPIŲ TEMOS:

Valstybės miškų politikos
– Klimato kaitos
– Bendruomenių
– Savivaldybių
– Miško ekologijos ir biologinės įvairovės
– Saugomų teritorijų ir kraštovaizdžio

Nemedieninės miško ekonomikos
– Rekreacijos ir turizmo
– Medžioklės
– Prigimtinės kultūros ir kultūros paveldo
– Privačių miškų savininkų
– Valstybinių miškų valdytojų
– Miškų sektoriaus darbuotojų
– Miško darbų rangovų
– Miškų mokslo ir mokymo
– Medienos pramonės
– Biomasės energetikos

Pridedame nuorodą į grupių aprašymus ir darbo knygą: https://drive.google.com/drive/folders/1GYKRn1KiYXGBjg-TClarJgcZVmtlKtVX?usp=sharing

Jei kiltų klausimų ir neaiškumų, susisiekite. 


Rugpjūčio mėnesį planuojame rengti miškų sąskrydį. Jei norite prisidėti prie mūsų veiklos, tai galite padaryti čia: https://www.gyvozalio.com/apie-mus/kontaktai/


Gyvo Žalio komanda,

Dalintis:

Daugiau: