Mariaus Krikščiūno SEMINARAS: Kaip nebūti bitininku ir turėti medaus? Gegužės 9d.

Apie savą, natūralų medų pasvajoja daugelis, bet apie savus avilius – išdrįsta ne visi. Šiuolaikinė bitininkystė dažnai gąsdina savo rakandų gausa ir dideliu priežiūros poreikiu, bet gąsdina ne tik mus. Šiuolaikinė bitininkystė ne visai palanki ir bitėms. Žinau, nes nuo jos pradėjau ir aš. Tačiau supratau, kad yra vietos darnai – gerai ir bitėms, ir man. 13 metų užsiimu bitininkyste, 5 iš jų – natūralia. 3 metus pats kuriu bitėms palankius avilius. Linkiu kiekvienam ūkiui turėti bent po porą bičių šeimų, todėl noriu pasidalinti savo ilgamete patirtimi ir padrąsinti susidomėjusius imtis natūralios bitininkystės.

✺ Seminaro planas:
10:00 Susipažinimo arbata
10:30 Paskaita I
13:00 Pietų pertrauka (pietumis pasirūpina patys dalyviai – mes vaišiname sriuba)
14:00 Paskaita II
16:00 Jūsų klausimai.

Registracija: info@medlijas.lt

Vieta: Medelynas „Medlijas”, Skudžių g 28, Katkai 92401

Kaina: 36€
Be išankstinės registracijos, mokant vietoje – 40€

NUORODA Į RENGINĮ

Dalintis:

Daugiau:

Naujienos

Projekte „Miškas jaunimui”– žinios jaunimo darbuotojams apie gamtos poveikį sveikatai

Daugiau nei dvejus metus trukęs Erasmus+ projektas „Miškas jaunimui”, skirtas švietimo ir jaunimo darbuotojams, vasario 27 dieną pasibaigė informatyvia ir įtraukiančia konferencija Klaipėdoje, kurios metu buvo pristatyti projekto rezultatai ir metodinė medžiaga, savo žiniomis apie apie gamtos įtaką jaunimo sveikatai dalinosi miško terapeutai, kvėpavimo fiziologijos specialistai bei gydytojai. 

Naujienos

Lietuvio ir miško santykis – nematerialioji nacionalinė vertybė

Nors miško tema kalbama vis daugiau ir plačiau, ši diskusija vyko labai gražia ir svarbia proga – Gerb. archeologui ir prigimtinės kultūros tyrinėtojui Vykintui Vitkevičiui inicijavus ir kitoms organizacijoms bei bendruomenėms prisidedant, pateikta paraiška Nematerialaus kultūros paveldo sąvadui siekiant pripažinti LIETUVIO IR MIŠKO SANTYKĮ, kaip NEMATERIALIĄJĄ NACIONALINĘ VERTYBĘ.

Naujienos

Kongresas „Miškai ir jų poveikis sveikatai” Slovėnijoje

Rugsėjį dalyvavome tarptautiniame kongrese „Miškai ir jų poveikis sveikatai”, kuris vyko Slovėnijoje. Į kongresą susirinko miškininkystės, biomedicinos, klimatologijos, fitofarmacijos mokslininkai, turizmo specialistai bei miško terapijos praktikai iš viso pasaulio apsikeisti naujausiais moksliniais tyrimais kaip miškų ekosistemų paslaugos prisideda prie sveikatos ir žmonių gerovės.
Tarptautinės miško terapijos draugijos valdybos sprendimu KITAIS METAIS KONGRESAS VYKS LIETUVOJE.